مقالات من
پاورپوینت (اسلاید) نیروگاه بادی در word

برای دریافت اینجا کلیک کنید

توجه : این فایل به صورت فایل power point (پاور پوینت) ارائه میگردد

پاورپوینت (اسلاید) نیروگاه بادی در word دارای 27 اسلاید می باشد و دارای تنظیمات کامل در Power Point می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل پاور پوینت پاورپوینت (اسلاید) نیروگاه بادی در word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل می باشد و در فایل اصلی پاورپوینت (اسلاید) نیروگاه بادی در word،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پاورپوینت (اسلاید) نیروگاه بادی در word :

توضیحات:

پاورپوینت ارائه کلاسی درس ماشین های الکتریکی سه فاز با موضوع نیروگاه بادی، در حجم 27 اسلاید، همراه با تصاویر زیبا و توضیحات گویا.


مقدمه :
توربین‌های بادی، انرژی جنبشی باد را به توان مکانیکی تبدیل می‌نمایند و این توان مکانیکی از طریق شفت به ژنراتور انتقال پیدا کرده و در نهایت انرژی الکتریکی تولید می‌شود. توربین‌های بادی بر اساس یک اصل ساده کار می‌کنند. انرژی باد دو یا سه پره‌ای را که بدور روتور توربین بادی قرار گرفته‌اند را بچرخش در می‌آورد. روتور به یک شفت مرکزی متصل می‌باشد که با چرخش آن ژنراتور نیز به چرخش در آمده و الکتریسیته تولید می‌شود. توربین‌های بادی بر روی برج‌های بلندی نصب شده‌اند تا بیشترین انرژی ممکن را دریافت کنند بلندی این برج‌ها به تا متر بالاتر از سطح زمین می‌رسند. توربین‌های بادی در بادهایی با سرعت کم یا زیاد و در طوفان‌ها کاملاً مفید می‌باشند.

موضوعات:
1- انواع نیروگاه بادی
2- اجزاء نیروگاه بادی :
- برج
- ناسل
- پره ها
- روتور
- گیربکس
- ژنراتور
- ترمزها
- بادسنج
- بادنما
- واحد کنترل
- موتور انحراف
- درایو انحراف
دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

يکشنبه سیزدهم 3 1397
(0) نظر
برچسب ها :
X